Osłonka Apollo – jak rzeźba w galerii sztuki

Posiadasz w domu sporą kolekcję kwiatów doniczkowych? Lubisz artystyczne inspiracje, w tym dzieła sztuki użytkowej? A może po prostu urządzasz swoje wnętrze i szukasz oryginalnych detali zaprojektowanych z poczuciem humoru? Sięgnij po dekorację, która przyciągnie wzrok i sprawi, że się uśmiechniesz: osłonkę Apollo. W takiej odsłonie Twoja bujna roślinność na pewno zwróci na siebie uwagę domowników czy gości. Wszyscy będą o nią pytać!

Ozdobna doniczka inspirowana grecką rzeźbą została odlana ręcznie z architektonicznego betonu. Materiał ten jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Klasyczna głowa Apolla została wystylizowana na kubistyczną, trójwymiarową rzeźbę. Osłonka jest ręcznie lakierowana, w związku z czym mogą występować niewielkie różnice między poszczególnymi egzemplarzami, ale nie wpływa to na jakość. W dno zostały wbudowane podkładki ochronne. Zabezpieczą one podłogę czy powierzchnię mebla przed zarysowaniem.

Czarna, metaliczna osłonka ma wymiary 18 x 23 x 19 cm i jest stabilna – na pewno przypadkowo jej nie przewrócisz. Pięknie wyeksponuje m.in. sansewerię, filodendrona czy monsterę.

Średnica wewnętrzna doniczki wynosi 12 cm. Aby Kwiat nie dostawał zbyt dużej ilosci wody koniecznie włóż go w osłonce o takiej średnicy.

Apollo - wymiary
Długość 17 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 19 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał beton