Drabinka gimnastyczna BenchK 412 – sposób na nudę

Lubisz sport i nieobca jest Ci codzienna aktywność? Jeżeli zaszczepiłeś tę pasję u dzieci, to przyda Wam się drabinka BenchK 412 z drążkiem i akcesoriami gimnastycznymi. Dzięki niej możesz nie tylko pracować nad formą przy drabince, ale także podciągać się na drążku, a Twoje dziecko wspinać się i gimnastykować za pomocą liny do podciągania z talerzem oraz kółek gimnastycznych.

W skład zestawu BenchK 412 wchodzi drabinka gimnastyczna, metalowy drążek do podciągania, mocowany na górze, a także akcesoria: drewniane kółka gimnastyczne i lina bawełniana z drewnianym talerzem.

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK 412 wyróżnia się połączeniem kolorystycznym białych, metalowych elementów oraz szczebelków z naturalnego drewna bukowego. Taki duet sprawdzi się w wielu aranżacjach: nowoczesnych, skandynawskich i minimalistycznych. 

Drabinka utrzymuje udźwig do 150 kg, możesz więc spokojnie przy niej ćwiczyć solo lub z dzieckiem. Maksymalna waga, która umożliwia ćwiczenia z pomocą akcesoriów gimnastycznych to 80 kg.

Wynajmujesz mieszkanie, a właściciel nie zgadza się na większe remonty i wiercenie w ścianie? Drabinkę BenchK 412 możesz zamocować nie tylko do ściany, ale także rozporowo (podłoga-sufit), co nie wymaga wiercenia. Montaż rozporowy jest równie bezpieczny jak ten do ściany. 

Drabinka wyprodukowana w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 55 cm
Szerokość 67-115,4 cm
Wysokość 230-240 cm
Waga 29 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.