Drabinka gimnastyczna BenchK 512 – sposób na zdrowy balans

Pamiętaj, żeby utrzymywać równowagę pomiędzy pracą a czasem wolnym, między pozycją siedzącą a aktywnością. Pomoże w tym drabinka BenchK 512 z drążkiem do podciągania i z poręczami do ćwiczeń, które uaktywnią wiele partii mięśni.

Zestaw BenchK 512 tworzy  drabinka BenchK 511 z wbudowanym drążkiem do podciągania i poręczami do ćwiczeń (dip bar) z podłokietnikami i uchwytami pod sztangę. To pozwoli trenować zarówno górne, jak i dolne części ciała, a to już praktycznie cały trening!

Drabinkę sportową tworzą metalowe profile i osiem ręcznie olejowanych, bukowych szczebelków. Taki design wpisze się w domową i biurową przestrzeń. Jej dodatkowym atutem jest zdejmowana konstrukcja poręczy DB 510, która pozwala na łatwą zmianę wysokości, albo zdjęcie poręczy z drabinki. Do jej produkcji użyto technologii cięcia laserem, aby wszystkie elementy miały idealny kształt i  współgrały ze sobą.

Wynajmujesz mieszkanie, a właściciel nie zgadza się na większe remonty i wiercenie w ścianie? A może lubisz częste remonty i przemeblowania? Drabinkę z linii BenchK 512 możesz zamocować nie tylko do ściany, ale także rozporowo (nie wymaga wiercenia). Montaż rozporowy jest równie bezpieczny jak ten do ściany. Montaż drabinki ułatwi przejrzysta instrukcja.

Drabinkę wyprodukowano w Polsce zgodnie z normami PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03.

Wymiary
Głębokość 55-90,5 cm
Szerokość 67-115,4 cm
Wysokość 230-240 cm
Waga 37 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.