Dywan Grandient – udana fuzja stylu scandi i vintage

Idealny sposób na spędzenie niedzielnego popołudnia? Spotkanie z rodziną, najlepiej przy obiedzie. Dobre towarzystwo, smaczne jedzenie. Potrzebujesz jeszcze stołu, kilku krzeseł i miękkiej tkaniny, na której przyjemnie będzie oprzeć stopy.

Dywan Grandient może sprawić, że ten piękny obrazek stanie się kompletny. Ma wymiary 170 x 120 cm. Wykonany jest z przędzy polipropylenowej – wytrzymałej, łatwej w czyszczeniu, dobrze utrzymującej ciepło. Nie tylko ochroni podłogę przed zniszczeniem, ale i wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę, która będzie zachęcała domowników do wspólnego spędzania czasu. Jego płasko tkana powierzchnia będzie stanowiła duże ułatwienie podczas odsuwania krzeseł, jak również porządków. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie bardziej funkcjonalny dodatek do jadalni?

Ten lekko postarzany dywan umiejętnie łączy najgorętsze trendy, zarówno pod względem wzoru, jak i koloru. Utrzymany jest w neutralnej beżowo – antracytowej tonacji. Drobny, regularny deseń czyni go jeszcze ciekawszym. Jego stylistyczny ład i umiar wprawią w zachwyt miłośników skromnego, skandynawskiego wzornictwa. Będzie stanowił doskonałą oprawę dla mebli o prostej formie.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 2.13 kg
Do pobrania