Dywan Ground – neutralny kolor, duże możliwości aranżacyjne

Jest miękki i puszysty. Pozwoli odpocząć Twoim zmęczonym stopom po długim, intensywnym dniu, a do tego posłuży jako stylowa ochrona podłogi. Możesz go umieścić w sypialni lub salonie. To na tyle uniwersalny wzór, że nie pogardzi nim nawet Twoja dorastająca pociecha. Do każdego pomieszczenia wniesie przyjemną, ciepłą atmosferę, a przy tym zapewni dużą swobodę w wyborze pozostałych elementów wyposażenia.

Dywan Ground ma wymiary 170 x 120 cm. To belgijski wyrób stworzony na bazie mocnej polipropylenowej przędzy. Charakteryzuje się ona dużą wytrzymałością oraz sprężystością. Ma również właściwości antyelektrostatyczne. Runo o wysokości 12 mm sprawia, iż dywan znakomicie zatrzymuje ciepło, a do tego zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Będzie dobrze służył domownikom przez długie lata.

Ten gładki beżowy dywan doskonale będzie współgrać z każdym stylem. Nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim, nowojorskim. A jest to zasługą jego stonowanej, miłej dla oka kolorystyki. Brak zdobień to kolejny plus po jego stronie. Dzięki temu można go zestawić z bogato zdobionymi elementami, bez wrażenia nadmiaru i przesady.

Wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 5.4 kg
Do pobrania