Dywan Cers – gdy elegancja idzie w parze z wytrzymałością

Lubisz, gdy dom pachnie świeżością, ale nie masz czasu na generalne porządki? Spokojnie, dywan Cers nie przysporzy Ci dodatkowych obowiązków – utrzymanie go w czystości sprowadza się do podstawowych zabiegów, które wykonasz przy okazji zwykłego sprzątania.

Każdy dywan prędzej czy później trzeba wyprać. Jednak jeśli wybierzesz dywan z polipropylenu, będziesz to robić stosunkowo rzadko, gdyż antystatyczne włókna nie pozwalają na wnikanie brudu i kurzu. Możesz zastosować dowolną metodę czyszczenia – tworzywo Heat Set Frise nie traci kolorów pod wpływem detergentów, szorowania czy suszenia na słońcu. Romantyczny różany motyw zachowa wyrazistość nawet po długich latach użytkowania, nie uszkodzą go mole i nie wytrze się pod naciskiem mebli. Trwałość i niebanalny design to najmocniejsze strony modelu Cers. Czy może istnieć lepszy dywan do salonu?

Ze względu na platynowy odcień dywan pasuje do elementów utrzymanych w chłodnej kolorystyce – jasnoszarej podłogi, białych mebli i granatowych lub antracytowych ścian. Duży florystyczny wzór może dominować we wnętrzu, dlatego elegancki dywan Cers powinien stanowić główną ozdobę wnętrza – unikaj dodatkowych wzorów na poduszkach i zasłonach.

Wymiary
Długość 190 cm
Szerokość 133 cm
Waga 5.38 kg
Do pobrania