Dywan 160x220 Teenager – stylowy dodatek do pokoju nastolatka

Twoje dziecko czuje się najlepiej w otoczeniu chłodnej kolorystyki i preferuje minimalistyczny styl wnętrz? W takim razie zaproponuj mu nowoczesny dywan 160x220 Teenager – odcienie szarości zadbają o stonowany efekt aranżacji oraz wprowadzą modny akcent do młodzieżowego pokoju.

Design jest dla Ciebie ważny, ale większą wagę przykładasz do jakości? W takim razie nie zawiedziesz się – to dywan polskiej produkcji, wykonany z uszlachetnionego polipropylenu (Heat Set Frise). Zastosowana technologia zapewnia trwałe kolory, które nie wyblakną nawet po intensywnym praniu czy długotrwałej eksploatacji. Szary dywan zachowa wyraziste chłodne odcienie, a jego włosie (9 mm) nie wytrze się pod wpływem chodzenia. Niskie runo zapewnia również łatwe czyszczenie za pomocą zwykłej szczotki do szorowania i popularnych detergentów.

Projektanci dywanu zastosowali szare gradienty oddzielone od siebie jaskrawymi liniami. Całość tworzy geometryczną kompozycję, która będzie ciekawym dopełnieniem nowoczesnego pokoju nastolatka. Ze względu na stonowane kolory i oszczędne wzornictwo dywan Teenager doskonale pasuje do wnętrz prostych i monochromatycznych.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 160 cm
Waga 6.9 kg
Do pobrania