Dywan Leaves – stylowy dodatek o uniwersalnym charakterze

Jego największym atutem jest delikatny, stonowany kolor, za którego sprawą znakomicie będzie współgrał z dosłownie każdym wystrojem. Preferujesz odważne, tętniące kolorami wnętrza? A może bardziej cenisz sobie aranżacje przepełnione harmonią oraz spokojem? Ten model ma na tyle uniwersalny charakter, że bez problemu dopasujesz go do stylistyki swojego mieszkania. Możesz go umieścić w sypialni, salonie, a nawet pokoju dorastającej pociechy.

Ten piękny szary dywan o wymiarach 230 x 160 cm wykonany jest z mocnej przędzy polipropylenowej. Wyróżnia się ona dużą odpornością na ścieranie. Nawet jeśli ulokujesz go w pokoju dziennym, który jest nie tylko centrum życia rodzinnego, ale i miejscem wielu spotkań towarzyskich, zachowa wysoką estetykę wyglądu przez długi czas. Są dywany, z którymi trzeba obchodzić się z największą ostrożnością. Bardziej traktować jak dekorację niż przedmiot użytkowy. Szczęśliwie on do nich nie należy.

Dywan Leaves pod względem kolorystycznym świetnie wpisuje się w obowiązujące trendy wnętrzarskie. Podobnie jak stanowiący jego ozdobę subtelny, roślinny motyw. Doskonale będzie komponował się zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wystrojem.

Wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 5.4 kg
Do pobrania