Dywan Karis – odświeża podłogę i ozdabia wnętrze

Salon bez dywanu sprawia wrażenie „niedokończonego”. Sąsiedzi z dołu mogą narzekać na stukot obcasów po podłodze, a goście odczuwać dyskomfort z powodu chłodnego podłoża. Wybierz nowoczesny dywan Karis, a zadbasz o dobro otoczenia i przy okazji sprawisz sobie efektowną dekorację.

Materiał tkacki determinuje wygląd i cechy funkcjonalne dywanu. Polski producent zastosował syntetyczne włókno polipropylenowe Heat Set Frise, które doskonale imituje wełnę. Tę zaletę odkryjesz od razu po dotknięciu – dywan Karis jest niebywale miękki i delikatny dla skóry, nie elektryzuje się. Będziesz długo podziwiać jego intensywne kolory, gdyż przędza Het Set Frise nie blednie i nie ulega ścieraniu. Dzięki specjalnej metodzie tkackiej (cięto-pętelkowej) producent stworzył niezwykle dekoracyjny dywan trójwymiarowyz wypukłym wzorem w szarą jodełkę.

Z uwagi na srebrzysto-szare wybarwienie i geometryczny ornament dywan Karis pasuje do wnętrz nowoczesnych, wykończonych w odcieniu chłodnej bieli. Pozwoli Ci także stworzyć bezpretensjonalną, lecz przytulną przestrzeń w stylu skandynawskim. Ten dość duży dywan do salonu najlepiej umieść na środku pomieszczenia lub wsuń pod sofę i stolik kawowy.

Wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 7.84 kg
Do pobrania