Dywan 80x150 Aspect Pasy – modny design pod stopami

Masz tradycyjny parkiet we francuską jodełkę albo nowoczesną podłogę z betonu architektonicznego? Niezależnie od metody wykończenia nawierzchni, warto ją ozdobić czymś wyjątkowym. Dywan 80x150 Aspect Pasy to dobry wybór – rozłóż go na podłodze i podziwiaj, jak w jednej chwili odmieni wnętrze Twojego salonu, korytarza lub sypialni.

Nowoczesny turecki dywan ożywi pomieszczenie, ale dzięki stonowanemu zabarwieniu nie zdominuje aranżacji. Całą jego powierzchnię zdobią przecinające się pasy w różnych kolorach: fioletowym, kremowym, szarym i beżowym. Niskie runo 8 mm zapewnia skuteczne odkurzanie i łatwe mycie dywanu – to idealny wybór do domu, w którym mieszkają małe dzieci i czworonogi. Dywan z polipropylenu jest również odpowiedni dla alergików i nadaje się na ogrzewanie podłogowe.

Wzorzysty dywan 80x150 cm Aspect Pasy to udana propozycja do wielu wnętrz. Pasiasty motyw podkreśli dynamikę nowoczesnych aranżacji, ale przecierana kolorystyka pasuje także do stylu vintage, eklektycznego i loftowego. Pamiętaj, że dywan jest nie tylko ozdobą salonu – ustaw go równolegle do sofy lub w kącie narożnika, aby gładkie runo izolowało Twoje stopy od chłodnej podłogi.

Informacje techniczne
"Kolor: beżowy, fioletowy, szary, kremowy. Kraj pochodzenia: Turcja. Wysokość runa: 8mm. Ilość punktów: 176 000m2. Waga: 2000g."
Aspect Pasy - wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Waga 2.35 kg
Do pobrania
Informacje techniczne
"Kolor: beżowy, fioletowy, szary, kremowy. Kraj pochodzenia: Turcja. Wysokość runa: 8mm. Ilość punktów: 176 000m2. Waga: 2000g."
Pozostałe informacje
Materiał 100% polipropylen
Wykorzystane materiały
opcje specjalne