Dywan Cers – podłoga jak różany ogród

Chcesz, by wystrój Twojego mieszkania wyrażał Ciebie i zyskał indywidualny charakter? Możesz poeksperymentować z dodatkami. Na początek metamorfozy proponujemy Ci dywan Cers z pięknym motywem róż – to wyjątkowy produkt polskiej marki, który nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat.

Dzięki niezwykłej wytrzymałości dywany Heat Set Frise łatwo utrzymać w doskonałej kondycji. Ich sprężyste runo jest odporne na ścieranie i ugniatanie, więc nadają się na korytarz, do przedpokoju czy na środek salonu. Kolory pozostaną żywe jak w pierwszym dniu po zakupie, nie wypłowieją w nasłonecznionym miejscu czy po wielokrotnym praniu. Dywany pokojowe z uszlachetnionego polipropylenu nadają się dla alergików i do pomieszczeń z ogrzewaniem podłogowym. Ich włókna są miękkie i gładkie, przez co do złudzenia przypominają dywany wełniane. Wszystkie te właściwości oferuje również polski dywan Cers z przędzy Heat Set Frise.

Szlachetne róże na podłodze? Czemu nie! Florystyczny motyw wniesie do wnętrza powiew świeżości i romantyzmu – to propozycja w sam raz do sypialni urządzonej w kobiecym stylu. Uniwersalny szary dywan w róże będzie współgrać zarówno z nowoczesnym wyposażeniem na wysoki połysk, jak i meblami w stylu retro.

Wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 80 cm
Waga 2.73 kg
Do pobrania