Dywan Cers – różany dywan do Twojej sypialni

Masz już dość dywanów, które wyglądają pięknie tylko przez pierwszy miesiąc od zakupu? Twój poprzedni dywan wyblakł i wytarł się w wielu miejscach? W takim razie mamy dla Ciebie coś trwałego i znacznie bardziej praktycznego. Dywan Cers z włókna Heat Set Frise to dzieło nowoczesnej technologii umiejętnie wykorzystanej przez polskiego producenta.

Zastosowana przędza to uszlachetniony polipropylen – tworzywo odporne na szereg czynników, z jakimi codziennie ma do czynienia każdy dywan pokojowy. Nie zaszkodzą mu detergenty ani szorowanie, więc możesz bez obaw poddać go zabiegowi szamponowania. Wzory pozostaną żywe jak w pierwszym dniu – szary dywan Cers nie wypłowieje, nawet jeśli będziesz go często prać i wystawiać na słońce. Dodajmy jednak, że runo jest wysoce odporne na zabrudzenia i kurz, zatem dywan nie wymaga nadmiernej pielęgnacji.

Dzięki zastosowaniu metody cięto-pętelkowej dywan zachwyca ciekawą strukturą – motyw róży jest nie tylko dobrze widoczny, ale i wyczuwalny w dotyku. Pomimo neutralnej kolorystyki w szarościach, wzorzysty dywan będzie wyrazistą ozdobą w kobiecym stylu. Polecamy go zwłaszcza do sypialni, gdzie stworzy romantyczny klimat.

Cers - wymiary
Długość 230 cm
Szerokość 160 cm
Waga 7.84 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
Wykorzystane materiały
opcje specjalne