Dywan Classic – prostota kolorystyczna, bogactwo wzoru

Poszukujesz dodatku, który doda Twoim wnętrzom wytworności, ale bez wrażenia bizantyjskiego przepychu? Jeśli tak, ten dywan z ornamentem to idealna propozycja dla Ciebie. Znakomicie będzie wyglądał się z meblami o prostej formie. Jego przyjemny kawowy kolor doda wystrojowi przytulności. Będzie szykowny, ale nie w ten formalny, sztywny sposób.

Dywan Classic wykonany jest z polipropylenu. To materiał, który nie jest atakowany przez mole, grzyby, pleśń. A to bardzo przydatna cecha, zwłaszcza w czasach, gdy tak wiele osób zmaga się z alergią. Nie będziesz mieć większych problemów z utrzymaniem go w czystości, gdyż tego rodzaju włókna mają właściwości antyelektrostatyczne.

Kolejną korzyścią wynikającą z zastosowania takiego materiału jest jego duża odporność na ścieranie, dzięki której ten elegancki dywan będzie Ci służył przez długie lata, bez większych strat wobec estetyki jego wyglądu.

Jeśli marzy Ci się aranżacja w słynnym z amerykańskich seriali nowojorskim stylu, stworzysz ją właśnie z tym dywanem. Preferujesz minimalistyczne wnętrza? On pomoże Ci przełamać ich ascetyczny charakter, dzięki czemu będą sprawiały wrażenie cieplejszych.

Classic - wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 5.4 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen