Dywan Focus – Twoja podłoga w intrygującym stylu

Czy wiesz, że odpowiedni dywan rozwiąże kilka problemów naraz? Poprawi akustykę wnętrza. Zapewni wygłuszenie podłogi bez remontu. Zadba o komfort stóp przy chłodnej posadzce. Zatuszuje zarysowane deski lub panele. Stworzy przytulny klimat w „surowej” aranżacji. Jeśli chcesz osiągnąć wszystkie te korzyści, gorąco polecamy dywan Focus( 190x133).

Dywan z polipropylenu Heat Set Frise jest bardzo praktyczny pod względem utrzymania w czystości. Właściwości antyelektrostatyczne przędzy utrudniają zakurzenie podłogi – nie będziesz sięgać po odkurzacz częściej niż do tej pory. Materiał wykazuje też dużą odporność na zabrudzenia, a wzorzysty design zmniejsza widoczność plam i paprochów. Dywan pokojowy z Heat Set Frise zaskoczy Cię również miękkim i gładkim runem (9 mm), które przypomina naturalną wełnę.

Dywan Focus tworzy ciekawe złudzenie optyczne z tysięcy beżowych kropek rozsianych na ciemnym tle. Z pewnej odległości można mieć wrażenie, że wzór przedstawia słoje drewna. Oczywiście możesz po swojemu zinterpretować zamysł projektanta albo po prostu wstawić dywan do salonu lub tam, gdzie chcesz „ocieplić” aranżację. Jego design jest na tyle uniwersalny, że pasuje zarówno do klasycznych, jak i bardziej współczesnych aranżacji.

Focus - wymiary
Długość 190 cm
Szerokość 133 cm
Waga 5.06 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
Wykorzystane materiały
opcje specjalne