Dywan Grandient – piękna ozdoba na długie lata

Elementy wyposażenia wnętrz stylizowane na stare powracają do łask. Wyglądają jakby długie lata spędziły na strychu, podczas gdy posiadają jakość i wytrzymałość typową dla nowych wyrobów. Jeśli lubisz przedmioty z duszą, zwróć uwagę na ten wzorzysty dywan w kolorze beżowo – antracytowym. Za sprawą jego neutralnego wybarwienia bez problemu włączysz go do wystroju mieszkania. Sypialni, pokoju dziennego, jadalni lub domowego biura.

Dywan Grandient ma wymiary 150 x 80 cm. Jest raczej niewielki, dzięki czemu będziesz mieć możliwość swobodnego zmieniania jego położenia, kierując się bieżącymi potrzebami lub po prostu chęcią wprowadzenia zmiany. Wykonany jest z polipropylenowej przędzy odpornej na uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia i wgniecenia, a także powstawanie plam i utratę koloru.

To delikatnie postarzany dywan. Sprawia wrażenie wiekowego, choć jest zupełnie nowy. Zdobiący jego powierzchnię prosty, regularny wzór nadaje mu bardziej współczesnego charakteru. Dzięki niemu całość prezentuje się niebanalnie, ale z klasą. W nowoczesnych wnętrzach będzie stanowił mocny akcent przyciągający wzrok. Do klasycznego wystroju wprowadzi nieco świeżości.

Grandient - wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 80 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen