Dywan Herringbone – pokojowy dywan w stylową jodełkę

Masz designerskie meble i intensywnie kolorowe ściany? W takim razie zastosuj klasyczne dodatki, aby nietuzinkowe wnętrze nabrało pewnej równowagi. Na początek proponujemy Ci czarny dywan Herringbone, który wprowadzi do pomieszczenia spokój i stonowaną elegancję.

Oprócz harmonijnego efektu produkt gwarantuje wygodne użytkowanie na lata. To dywan z niskim runem wykonany z polipropylenu, dzięki czemu z łatwością wyczyścisz go ręcznie, bez pralni i specjalnych odkurzaczy. Przy okazji możesz odetchnąć z ulgą – na podłodze nie będzie widać paprochów ani zabrudzeń. Ze względu na swoje wymiary (120x170 cm) dywan w jodełkę nadaje się także do kawalerki i niewielkich sypialni. Belgijskie pochodzenie rozpoznasz po starannym szyciu, optymalnej gęstości runa i wytrzymałości materiału.

Czy klasyczny dywan Herringbone pasuje wyłącznie do tradycyjnych wnętrz? Bynajmniej! Możesz zainspirować się różnymi trendami – skandynawskim, industrialnym, minimalistycznym, a nawet eklektyzmem. Drobny wzór w jodełkę to strzał w dziesiątkę, gdy chcesz uniknąć przesytu w dekoracjach. Warto rozłożyć go centralnej części salonu, choć zaprezentuje się wspaniale również w domowej bibliotece obok fotela i przed łóżkiem w sypialni.

Herringbone - wymiary
Długość 170 cm
Szerokość 120 cm
Waga 2.3 kg
Pozostałe informacje
Materiał 100% polipropylen