Dywan Klasy – dziecięcy dywan inspirowany grą podwórkową

Kreda, kamyki i kawałek wolnego miejsca – tylko tyle wystarczyło, aby sprawdzić swoją zręczność i przy okazji wywołać salwy śmiechu wśród przyjaciół. Chcesz sobie przypomnieć te wesołe chwile? Zamów dywan Klasy do pokoju dziecka i zacznij wspólną zabawę ze swoją pociechą!

Zielony „ludzik” na turkusowym tle w towarzystwie egzotycznych zwierząt wzbudzi ciekawość malucha i sprowokuje go do zadawania pytań. Oprócz rozwijania dziecięcej wyobraźni, dywan wykazuje wiele cech praktycznych docenianych przed rodziców. Wykonany z polipropylenu kolorowy dywan Klasy jest odpowiedni dla alergików – odpycha kurz i łatwo utrzymać go w czystości. Dobrze wytłumi pomieszczenie i ociepli podłogę. Zastosowana przędza jest miękka i przyjemna w dotyku, więc skóra dziecka nie ucierpi podczas wielogodzinnej zabawy. Dywan nie wypłowieje, zatem kolorowa gromadka będzie towarzyszyć Twojej latorośli przez całe dzieciństwo.

Praktyczny i wesoły dywan do pokoju dziecka? Ten model sprawdzi się znakomicie – jest tak trwały i bezpieczny, że nadaje się nawet do żłobków, przedszkoli i świetlic. Dzięki optymalnej wielkości (160x220 cm)możesz go rozesłać na środku pomieszczenia, aby zapewnić maluchowi pełen komfort podczas zabawy.

Klasy - wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 160 cm
Waga 6.9 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
Wykorzystane materiały
opcje specjalne