Dywan Teenager – funkowy dywan do pokoju nastolatka

W Twoim domu nie ma jeszcze dywanów? Szybko napraw błąd! Wystarczy jeden prosty zabieg, aby uzyskać praktyczne korzyści – wyciszenie pomieszczenia , izolację od chłodnej posadzki, zakrycie uszkodzeń w podłodze. Wybierz dywan Teenager, a otrzymasz dodatkowo nowoczesną dekorację w modnych kolorach.

Nie lubisz dywanów ze względu na konieczność prania i gromadzenie kurzu? Grafitowy dywan z polipropylenu pomoże Ci zmienić zdanie! Ciemne wybarwienie „ukryje” plamy, więc nie będziesz non biegać ze szczotką i szamponem do dywanów. Zastosowane tworzywo (Heat Set Frise) zapobiega płowieniu kolorów i ścieraniu włosia, dzięki czemu będziesz długo cieszyć się estetyczną ozdobą wnętrza. W razie zabrudzenia gładki dywan Teenager (wys. runa 9 mm) nie narazi Cię na koszty – z łatwością wyczyścisz go samodzielnie, bez specjalnych odkurzaczy.

Dywan reprezentuje styl „funky” – cieniowane pola tworzą geometryczny układ urozmaicony wyrazistymi paskami (turkusowym, błękitnym i żółtym). Dynamiczny design idzie w parze z upodobaniami młodzieży, która z reguły nie akceptuje zbyt „fikuśnych” wzorów. Dzięki popularnej kolorystyce grafitowy dywan bez trudu dopasujesz do innych elementów pokoju dziecka np. zasłon lub pościeli.

Teenager - wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 133 cm
Waga 4.68 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polipropylen
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
Wykorzystane materiały
opcje specjalne