Dywan Teenager – multikolorowa aranżacja pokoju dziecka

Masz wrażenie, że pokój Twojej pociechy jest smutny i nieciekawy? Mało optymistyczne wnętrze można ożywić w kilka sekund – wystarczy rozłożyć w nim tęczowy dywan Teenager. Nie musisz przemalowywać ścian ani zmieniać mebli, kolorowa podłoga ożywi aranżację bez czasochłonnego remontu!

Martwisz się, że wielobarwny dywan szybko wypłowieje i straci swój energetyczny design? Bez obaw, polski producent zastosował wysokiej jakości polipropylen Heat Set Frise. To materiał wyróżniający się wysoką trwałością koloru, który nie wyblaknie od prania czy słońca. Dzięki wysokiej odporności na zabrudzenia dywan Teenager doskonale znosi intensywne użytkowanie, nawet w pokoju dziecka czy nastolatka. Nawet jeśli zauważysz na nim plamy, jego czyszczenie nie wymaga skomplikowanych zabiegów – łatwe pranie to zasługa m.in. niskiego runa i właściwości antystatycznych.

Jaskrawe barwy (m.in. różowy, turkusowy, seledynowy) wnoszą do aranżacji duże urozmaicenie, dlatego ten młodzieżowy dywan polecamy także do innych wnętrz wymagających szybkiej metamorfozy. Rozłóż go w nudnym przedpokoju albo monochromatycznym gabinecie, a od razu poczujesz przypływ pozytywnej energii.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 133 cm
Waga 4.68 kg
Do pobrania