Beżowy dywanik 50x80 Elegance – elegancja w pełnej krasie

Kto powiedział, że urządzanie łazienki w ekskluzywnym stylu wiele kosztuje? Czasem potrzebujesz tylko kilku akcesoriów, by wykreować zupełnie nowe pomieszczenie. Takie, w którym ład i elegancja grają pierwsze skrzypce. Jeśli zależy Ci na szykownej atmosferze i jednocześnie cenisz funkcjonalność swoich akcesoriów, dywanik 50 x 80 cm Elegance przypadnie Ci do gustu.

Beżowy dywanik doskonale wkomponuje się we wnętrza urządzone w tradycyjnym stylu. Spodoba się więc miłośnikom klasyki i wnętrz, gdzie czas się zatrzymał. Dywanik efektownie zaprezentuje się zwłaszcza przy drewnianych meblach z delikatnym frezowaniem lub na tle kafelków o subtelnym wzorze. Jasny odcień dobrze sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach o małym metrażu. Nie przytłoczy wnętrza i niczego nie narzuci.

Jednostronny dywanik zdobią kwiatowe wytłoczenia, które przełamują jego klasyczny design. Akcesorium wykonano w 100% z dobrze chłonącego wodę poliestru. Gumowe podszycie zabezpiecza dywanik przed ślizganiem się po mokrej powierzchni.

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 50 cm
Waga 0.286 kg
Do pobrania