Dywanik łazienkowy Bubbles – niech relaks potrwa odrobinę dłużej

Czy istnieje lepszy sposób na oderwanie się od rzeczywistości niż długa, orzeźwiająca kąpiel? Jeśli odpowiednio przygotujesz tę chwilę, pobudzi ona wszystkie zmysły. Intensywny aromat świeczek, spokojna muzyka w tle, miękka piana otulająca Twoje ciało… do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko odpowiednich akcesoriów. Wystrój łazienki odkrywa ogromną rolę w budowaniu nastroju, dlatego warto pomyśleć o każdym, nawet tym najdrobniejszym detalu.

Dywanik łazienkowy Bubbles zadba o estetykę Twojej łazienki. Dzięki temu nawet zwykła kąpiel czy prysznic staną się niezwykłym doświadczeniem. Jego delikatny, beżowy kolor zgrabnie wkomponuje się w każdą aranżację – zarówno tą klasyczną, jak i modernistyczną. Dobrze zaprezentuje się w pomieszczeniach z płytkami imitującymi drewniane panele. Do dywanika możesz dobrać inne ozdoby, które razem doskonale uzupełnią wnętrze – np. pleciony kosz na pranie albo obrazki w szerokich ramkach.

W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo, dywanik ma antypoślizgowy podkład. Dzięki temu nie będzie przesuwał się po śliskiej podłodze. Wzór 3d z motywem bąbelków da Ci miękkość kiedy tylko staniesz na beżowym dywaniku.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 75 cm
Waga 0.37 kg
Do pobrania