Jabłko dekoracyjne – ozdoba grzechu warta

Jabłko kojarzyć się może z mitologią grecką, według której Herkules miał zdobyć dwanaście strzeżonych przez Hesperydy jabłek. Jabłko dekoracyjne zdobędziesz zdecydowanie łatwiej niż Herkules swoje jabłka – wystarczy jedno kliknięcie!

Srebrne jabłko świetnie uzupełni jesienną i zimową dekorację zimową. Możesz go użyć do tworzenia wieńca świątecznego, a także lasu w słoiku lub własnej kompozycji leśnej. Świetnie sprawdzi się w dużym przezroczystym szklanym naczyniu, w otoczeniu szyszek i sztucznego mchu. Możesz je też powiesić za lekko wydłużony ogonek w oknie lub na drzwiach, jako świąteczny akcent.

Ozdobne jabłko ma wymiary 8x8x10 cm i jest obsypane brokatem, którego drobinki ładnie odbijają światło. Najlepiej będzie wyglądać w otoczeniu kilku innych jabłek. A może zdecydujesz się ustawić je pomiędzy prawdziwymi jabłkami?

Dekoracja jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych. Konieczne poinformuj nas który wariant wybierasz wpisując numer znajdujacy się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

figurka dekoracyjna - wymiary
Długość 8 cm
Szerokość 8 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.34 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne