Jabłko dekoracyjne – sposób na jesienno-zimową dekorację

Jabłko kojarzy się niektórym z mitologią grecką, według której o złote jabłka rywalizowały trzy boginie: Hera, Atena i Afrodyta. Dziś jabłko dekoracyjne zdobędziesz zdecydowanie łatwiej – jest ono dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Ozdobne jabłko z brokatu świetnie ozdobi mieszkanie urządzone zgodnie z jesienno-zimową aurą. Zastosować je możesz nie tylko do ułożenia wieńca świątecznego czy girlandy, ale również do modnego ostatnio lasu w słoiku, czy jako dekoracja inspirowana lasem w towarzystwie szyszek, sztucznego mchu i szronu. Ozdobne jabłko świetnie będzie wyglądać w otoczeniu innych jabłek ozdobnych. Sprawdzi się we wnętrzu glamour czy eklektycznym.

Ozdobne jabłko ma wymiary 10x10x12 cm i jest obsypane brokatem, którego drobinki ładnie rozpraszają światło. Jabłko to uniwersalny, uroczy akcent, który podkreśli zmianę sezonu.

Dekoracja jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych. Konieczne poinformuj nas który wariant wybierasz wpisując numer znajdujacy się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

figurka dekoracyjna - wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.21 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne