Jabłko dekoracyjne, mix kolorów – pomysł na jesienno-zimową dekorację stołu

Z czym kojarzą Ci się jabłka? Z wakacjami na wsi, sadami pełnymi owoców? Z szarlotką babci, pachnącą cynamonem? A może z mitologią grecką i zawodami o miano najpiękniejszej bogini? Niezależnie od skojarzeń, sięgnij po jabłko dekoracyjne i rozsmakuj się w pysznym designie. Ten piękny, dorodny owoc jest dosłownie na wyciągnięcie Twojej ręki. Wystarczy jedno kliknięcie.

Ozdobne jabłko z brokatu udekoruje wnętrza, którym brakuje jesiennych i zimowych akcentów. “Zmrożone” jabłuszka paradoksalnie ocieplą je i stworzą leniwy klimat w sypialni czy też dodadzą przytulności do salonu wypoczynkowego. Doskonale wpasują się w styl glamour, który lubi mocny błysk. Użyć ich możesz na wiele sposobów. Przydadzą się do wystylizowania wieńca świątecznego czy girlandy, a także do własnej, dekoracyjnej kompozycji, np. w szklanej misie. Dodaj do jabłek inne owoce, gałązki drzew czy sztuczny śnieg i lampki, a z pewnością będą prezentować się zjawiskowo.

Brokatowe jabłko ma wymiary 13 x 13 x 14 cm, a jego drobinki przepięknie rozpraszają światło. Dekoracja jest przystępna w trzech wariantach kolorystycznych: ciemnoszarym, jasnoszarym i najjaśniejszym, srebrzystym kolorze.

figurka dekoracyjna - wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.386 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne