Jabłko dekoracyjne, kolor złoty szampański – ociepli jesienny stół

Jabłka – kto ich nie lubi? Kojarzą się z kruszonką, cynamonem, gorącą babciną szarlotką oraz sielskimi wakacjami na wsi, w otoczeniu sadów owocowych. Jesienią i zimą nastrojowy klimat w Twoim domu stworzy aromat jabłecznika. Na stole połóż dodatkowo jabłko dekoracyjne i zasmakuj stylowego designu. Te dorodne owoce sprawią, że jesień i zima spędzane w domu, staną się zdecydowanie przyjemniejsze.

Pozłacane jabłko dekoracyjne wprowadzi Twoje wnętrza w klimat świąteczny. Jego skórka ma szampański, nieco zgaszony odcień złota. Będzie wyglądać znakomicie w aranżacjach glamour, ale rozświetli też mieszkanie w stylu klasycznym. Możesz wykorzystać je do ułożenia wieńca czy girlandy świątecznej oraz każdej innej dekoracyjnej kompozycji, np. w szklanej misie. Dodaj do nich orzechy, inne owoce i gałązki drzew, a z pewnością będą prezentować się stylowo.

Złote jabłko ozdobne ma wymiary 12,5 x 12,5 x 12,5 cm, a jego powierzchnia przepięknie odbija światło. Uroku dodaje mu dodatkowa szypułka z listkiem. Połącz je z granatową lub bordową zastawą stołową, a uzyskasz elegancki efekt.

Jabłko - wymiary
Średnica 12,5 cm
Wysokość 12,5 cm
Waga 0.436 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał ceramika