Figurka drewniana - Gwiazda Betlejemska w nowoczesnym wydaniu

Klasyczne ozdoby świąteczne natychmiast kojarzą Ci się z drewnianymi, czasem nieco topornymi zabawkami? Podoba Ci się design nawiązujący do dawnych lat? A może chętnie połączyłbyś ten retro styl z nietypową formą? Figurka Gwiazda Betlejemska to nietypowa ozdoba, która mimo prostoty, zawiera w sobie coś wyjątkowego.

Figurka Gwiazda Betlejemska na pierwszy rzut oka prezentuje się tradycyjnie, jednak zamiast typowego ogona, posiada dwie mniejsze gwiazdki. Daje to niezwykle interesujący efekt i z pewnością przyciągnie uwagę domowników i gości. Figurka gwiazdy utrzymana w odcieniach brązu i czerwieni, doskonale sprawdzi się jako samodzielna ozdoba powieszona na drzwiach lub postawiona w widocznym miejscu. Może być także elementem większego stroika.

Dekoracją, która nie wyjdzie z mody i będzie dobrze się komponować z pozostałymi elementami aranżacji, jest prezentowana figurka drewniana. Gwiazda potrójna to uniwersalne rozwiązanie - posłuży Ci co najmniej kilka sezonów. Za każdym razem dopełni świąteczny wystrój.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 11 cm
Waga 0.087 kg
Do pobrania