Ceramiczne auto LED - niebanalna ozdoba świąteczna

Szukasz oryginalnego prezentu na święta dla bliskiej Ci osoby? A może potrzebujesz wyjątkowej dekoracji do Twojego domu? Mamy drobiazg, który wspaniale wpisuje się w powyższe kryteria. Jest nim miniaturowe auto LED. W świątecznych klimatach osadza je choinka umocowana na pojeździe. Klasyczna linia pojazdu nadaje mu rys vintage - spójrz na niego i pozwól sobie na chwilę nostalgii i wspomnień.

Ceramiczne auto LED pomalowane jest farbą w subtelnym odcieniu różu - oryginalny odcień jak na auto, prawda? Na szczęście w świątecznym świecie fantazji wszystko jest możliwe! Choinka umieszczona na samochodzie wyposażona jest w światełka LED zasilane bateriami. Wyobraź sobie, jak malowniczo będzie prezentowała się taka ozdoba w Twoim wnętrzu po zmroku.

Z miniaturowym autem z choinką możesz stworzyć bożonarodzeniową scenkę, a jeśli tylko będziesz mieć taką fantazję – nawet Świąteczną Krainę, czyli swego rodzaju wariację na temat wioski Świętego Mikołaja. Do Twojej dyspozycji jest wiele maleńkich figurek, m.in. uliczne latarnie, choinki, domki i pojazdy. Możesz samodzielnie zaplanować ich liczbę oraz ustawienie. Oprócz stylowej dekoracji do domu zyskasz szansę na naprawdę dobrą rozrywkę, która wypełni Ci długie wieczory.

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 4,5 cm
Wysokość 6 cm
Waga 0.074 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród