Śpiewająca rodzina – figurka bożonarodzeniowa

Figurki świąteczne dają duże możliwości w zakresie przystrojenia domu. Atrakcyjnie prezentują się jako część stroików umieszczonych wewnątrz lampionu lub pod szklanym kloszem. Możesz wykorzystać je także do stworzenia Świątecznej Krainy. Dekoracja przedstawiająca kolędującą rodzinę będzie znakomitym dopełnieniem domów, straganów i food trucków w zimowym mieście. Wprowadzi do niego wesoły, świąteczny klimat.

Figurka bożonarodzeniowa - śpiewająca rodzina - urzeka dbałością o detal. Oprawę dla bohaterów scenki zapewnia drewniany płotek, latarenka wyposażona w światełka LED oraz oprószone śniegiem choinki. Wraz z epokowymi strojami postaci malują przed oczami bardzo sielski obrazek. Dekoracja ma wymiary 9,5 × 5,5 × 10 cm. Wyprodukowana jest z trwałej ceramiki o eleganckim wyglądzie.

Jeśli zdecydujesz się na zbudowanie wioski Świętego Mikołaja, zyskasz wyjątkową dekorację domu na święta. Korzyścią jest również dobra zabawa wynikająca z możliwości samodzielnego zaplanowania jej wyglądu. Udział w takim projekcie oczywiście największą przyjemność sprawi dzieciom, ale dorośli również nie będą się przy nim nudzić.

Wymiary
Głębokość 5,5 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.126 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród