Różowy samochód-sklep LED – słodkich wspomnień czar

Szukasz niebanalnej dekoracji do swojego domu na Boże Narodzenie? Jak Ci się podoba pomysł przystrojenia go miniaturowymi figurkami? Można je zaaranżować na wiele sposobów. Polecamy Ci podświetlaną cukiernię na kółkach w subtelnym różowym kolorze. Przywoła u Ciebie najmilsze wspomnienia z dzieciństwa i długich godzin spędzonych na beztroskiej zabawie. Taka sentymentalna podróż sprawi, że święta zyskają dla Ciebie zupełnie nowy wymiar.

Samochód-sklep LED ma wymiary 20 × 10 × 13 cm. To uroczy drobiazg wykonany z dużą dbałością o detal. Wszystko w jego formie – począwszy od słodkości na półkach, aż po grochy zdobiące fartuch ekspedientki – cieszy oko. Na uwagę zasługuje również bardzo harmonijny dobór kolorów. Dla jeszcze lepszego efektu pojazd wyposażono w światełka LED. Zasilają je trzy baterie AAA. Gdy wyczerpią się, bez problemu je wymienisz.

Zastanawiasz się, jak można wykorzystać taki minisamochód z muffinami? Gdy połączysz go z innymi figurkami dostępnymi w naszym sklepie, powstanie magiczna Świąteczna Kraina. Zachęć do udziału jej w budowaniu całą swoją rodzinę. W ten sposób Twoje dzieci zyskają cudowne wspomnienia na całe życie.

Wymiary
Głębokość 10 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.422 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród