Dekoracja LED: sprzedaż choinek, czyli śnieżne, bajkowe święta

W poprzednich latach królowały eleganckie dekoracje bożonarodzeniowe w kolorze złota i srebra. Obecnie na czasie są te, które cieszą oko migotaniem światełek oraz mnóstwem kolorów. Świąteczna figurka ukazująca sprzedaż choinek znakomicie wpisuje się w najgorętsze trendy. Przypomina ozdoby, którymi dawniej przystrajaliśmy domy. I to skojarzenie sprawia, że zyskuje ona mocno na atrakcyjności.

Dekoracja LED ma postać scenki osadzonej w zimowej scenerii. Tworzy ją bus, który stanowi punkt sprzedaży świątecznych drzewek, latarenka oraz choinki ogrodzone płotkiem. Kluczowe znaczenie w kontekście budowania nastroju mają postacie mężczyzny i dziecka mocujące choinkę na pięknych, drewnianych saniach. Ten widok u Ciebie także wywołał tęsknotę za białymi świętami? Dekoracja wykonana jest z ceramiki. Dla lepszego efektu w jej konstrukcji zastosowano światełka LED zasilane bateriami.

Podświetlony punkt sprzedaży choinek świetnie sprawdzi się jako samodzielna ozdoba. Jeśli masz ochotę na kreatywny projekt, możesz połączyć go z innymi figurkami z kolekcji Świąteczna Kraina i stworzyć miniaturowe zimowe miasteczko.

Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 13,5 cm
Waga 0.572 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród