Dekoracja świąteczny domek – idealny na ten magiczny czas

Chcesz, by tegoroczne święta były naprawdę pamiętne? Zależy Ci na stworzeniu klimatu w domu, który pozwoli Twojej rodzinie, choć na chwilę oderwać się od szarej codzienności? Polecamy Ci miniaturowy domek z ruchomą choinką i kolorowym podświetleniem. Gwarantujemy, że ta figurka wywoła szeroki uśmiech nie tylko na twarzy dzieciaków.

Ceramiczny domek ma wymiary 16 × 11 × 14,5 cm. Na tej wielkości ozdobę trzeba wygospodarować trochę więcej wolnego miejsca. Piętrowa konstrukcja budynku przywodzi na myśl pensjonat w górach. Śnieg, girlandy oraz światełka LED osadzają go w świątecznych klimatach. Nadmienimy, że choinka przed budynkiem jest ruchoma. Takie rozwiązanie mocno podnosi atrakcyjność tej dekoracji.

W naszym sklepie znajdziesz wiele figurek, które możesz połączyć z podświetlanym domkiem bożonarodzeniowym. W ten sposób zamiast pojedynczej scenki zbudujesz fantazyjną Świąteczną Krainę z postaciami ludzi, budynkami, roślinami oraz pojazdami. Taki projekt wprowadzi Cię w radosny nastrój przed świętami, a w czasie ich trwania stworzy cudowną oprawę dla wspólnego kolędowania i posiłków przy odświętnie nakrytym stole.

Wymiary
Głębokość 11 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 14,5 cm
Waga 0.506 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród