Dekoracja ceramiczna mini auto - urocze świecidełko

Pragniesz, by święta w Twoim domu były jeszcze bardziej wyjątkowe? Zadbaj o wyjątkową oprawę z pomocą Świątecznej Krainy - kolekcji dekoracyjnych figurek. Posrebrzane miniaturowe auto to jedna z wielu dostępnych u nas ozdób, które możesz wykorzystać przy takim projekcie. Tego typu dekoracje są teraz bardzo na czasie. Nie dość, że są ciekawsze wizualnie niż klasyczne stroiki z gałązką i świeczką, to jeszcze można je zaplanować zgodnie z Twoją autorską wizją.

Miniaturowe auto wykonane jest z ceramiki pokrytej srebrną farbą. Pod względem formy pojazd nawiązuje do wyglądu kultowego „garbusa”, dzięki czemu prezentuje się naprawdę uroczo. Wymiary figurki wynoszą: 7 cm (dł.) x 4,5 cm (szer.) x 4 cm (wys.). Są raczej niewielkie, a więc idealne do świątecznego miasteczka.

Dekoracja ceramiczna miniauto znakomicie nadaje się na część większej kompozycji, ale może stanowić również samodzielną ozdobę. Jej srebrne zabarwienie świetnie będzie komponowało się z uroczyście przystrojonymi wnętrzami w stylu nowoczesnym oraz glamour.

Wymiary
Długość 7 cm
Szerokość 4,5 cm
Wysokość 4 cm
Waga 0.062 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród