Miniauto z kwiatami LED - dekoracja z dbałością o detal

Trudno o ozdobę, która lepiej wprowadzi do Twojego domu radosny, świąteczny nastrój. Miniaturowe autko kwiaciarnia pozwoli Ci zaaranżować uroczą scenkę osadzoną w zimowej scenerii. Jeśli dobierzesz do niego więcej elementów z naszej kolekcji Świąteczna Kraina, uda Ci się stworzyć całe miasto.

Dekoracja miniauto z kwiatami LED to znakomity pomysł na przełamanie rutyny, która wkradła się do Twoich świątecznych aranżacji. Wykonana jest z bardzo praktycznej, ponadczasowej ceramiki. Jak na miniaturkę, ma spore wymiary. Jej szerokość wynosi 18 cm, głębokość i wysokość - 14 cm. Docenisz z pewnością skrupulatność, z jaką zostały uformowane kwiaty umieszczone wewnątrz pojazdu, elementy jego konstrukcji, a także stroje uczestników scenki.

Do miniaturowego auta z kwiatami możesz dokupić u nas latarnie uliczne, drzewka, a także domki oraz inne pojazdy, np. food truck lub odśnieżarkę. Dzięki nim stworzone przez Ciebie zimowe miasto będzie tętniło życiem. Komponowanie go pochłonie Cię bez reszty, a przy okazji umili długie, chłodne wieczory.

Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.705 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród