Dekoracja mini food truck - do kreatywnych projektów świątecznych

Poszukujesz nietuzinkowej ozdoby na święta? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję! Jest nią miniaturowy food truck. Pewnie zastanawiasz się, co taki pojazd ma wspólnego ze świętami Bożego Narodzenia? Jest częścią rozbudowanej kolekcji figurek, z którymi możesz stworzyć Świąteczną Krainę. To miejsce, w którym czas się zatrzymał. Ludzie niespiesznie szykują się do świąt, kupują choinki, radośnie gawędząc ze sobą, a dzieci lepią bałwana ze śniegu. Brzmi magicznie, czyż nie?

Dekoracja mini food truck jest wykonana z ceramiki. Docenisz z pewnością dużą dbałość o szczegóły, która przekłada się na jej bardzo realistyczny wygląd. Ciężarówkę o klasycznym designie wyposażono w nowoczesne oświetlenie LED zasilane bateriami. Jej czerwone zabarwienie kontrastuje ze śniegiem znajdującym się pod jej kołami. Taki akcent nie pozostawia wątpliwości, że to ozdoba do domu przeznaczona na zimowy czas.

Świąteczny food truck świetnie sprawdzi się jako część większej kompozycji, choć może pojawić się w Twoim wnętrzu również solo. Jego wygląd jest na tyle atrakcyjny, że nie wymaga specjalnej oprawy. Możesz go umieścić na ozdobionym girlandą kominku lub blacie komody. Wybierz to miejsce, w którym będzie lepiej widoczny.

Wymiary
Długość 11 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 7,5 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród