Mini food truck z hot-dogami – ciepłe i radosne święta

Zimowe miasteczka to coraz chętniej wybierana dekoracja do domu na Boże Narodzenie. Na brw.pl możesz kupić figurki osobno i samodzielnie stworzyć z nimi Świąteczną Krainę — zgodnie ze swoją wizją. Mini food truck z hot-dogami to jedna z ciekawszych propozycji w naszej kolekcji.

Figurka wykonana jest z ceramiki, która zapewnia jej należytą trwałość. Gdy osadzi się na niej kurz — wystarczy, że przetrzesz ją wilgotną szmatką. Konstrukcja auta obfituje w miłe dla oka detale. A to jeszcze nie koniec atrakcji! Food truck wyposażony jest w światełka LED zasilane bateriami! Podświetlony miniaturowy samochód z kiełbaskami będzie dobrze widoczny na tle minichoinek oraz domków o spokojniejszym zabarwieniu.

Ozdobny food truck wprowadzi do Twojego wnętrza przytulny, wesoły klimat. To, jak rozbudowana będzie stworzona z nim aranżacja, jest kwestią Twoich upodobań. Bez problemu znajdziesz dla niej skrawek wolnego miejsca pod choinką, na blacie komody lub parapecie. Zadbaj, by znalazła się w dobrze widocznym miejscu. Tak wyjątkową ozdobą warto się pochwalić.

Wymiary
Głębokość 7 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.364 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród