Mini food truck z pączkami – słodyczy w święta nigdy nie jest za dużo

Najbardziej pożądane dekoracje świąteczne to takie, które tworzą przytulny nastrój we wnętrzach i sprawiają, że spoglądającym na nie od razu robi się cieplej na sercu. W tym kontekście miniaturowy samochód z pączkami to trafiony wybór. Widok sprzedawcy trzymającego w rękach talerz ze słodkościami przeniesie Cię w czasy dzieciństwa i najmilszego z tego okresu wspomnienia aromatu ciasta drożdżowego lub szarlotki, który wypełniał cały dom.

Wykonana z ogromną troską o detal figurka ceramicznego auta z donutami będzie cieszyła oko nie tylko domowników, lecz również gości, którzy wpadną do was na wspólne świętowanie. Jej atrakcyjność dodatkowo podnoszą światełka LED zasilane bateriami. Dzięki nim dekoracja wspaniale będzie prezentowała się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Jej czerwone zabarwienie perfekcyjnie wpisuje się w estetykę świąt Bożego Narodzenia.

Mini food truck z pączkami może stanowić samodzielną ozdobę. Równie dobrze sprawdzi się jako część świątecznej aranżacji umieszczonej na blacie komody lub okiennym parapecie. Gdy dobierzesz do niego inne figurki z naszej oferty, stworzysz Świąteczną Krainę. Trudno o bardziej urokliwą dekorację domu na ten wyjątkowy czas.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 7,5 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.322 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród