Mini stacja z kawą – dekoracja na okres zimy i świąt

Zastanawiasz się, jakie świąteczne ozdoby są teraz na czasie? Coraz większą popularnością cieszą się figurki. Ta mobilna kawiarenka zachowana jest w klimatach retro. Dla młodszych atrakcję będzie stanowiła jej forma obfitująca w miłe dla oka detale. Starszym taki drobiazg zafunduje nostalgiczną podróż w czasy beztroskiego dzieciństwa.

Mini stacja z kawą to dekoracja w formie przyczepy na kółkach. Ważnym jej elementem jest sprzedawczyni widoczna w okienku – gotowa podać gorącą, aromatyczną kawę wszystkim potrzebującym pobudzenia oraz rozgrzewki. Pojazd wyposażony jest w światełka LED. Ich pracę zasilają baterię. To o tyle wygodne, że gdy się wyczerpią, bez problemu je wymienisz. Figurka wykonana jest z ceramiki. Nie musisz zatem się obawiać, że to dekoracja tylko na jeden sezon.

Miniaturowa stacja z kawą pięknie będzie prezentowała się na półce lub blacie komody. Gdy połączysz ją z innymi elementami z naszej kolekcji, stworzysz własną Świąteczną Krainę. Dzięki niej w Twoim domu zapanuje sielankowa atmosfera sprzyjająca spotkaniom w rodzinnym gronie i wypoczynkowi.

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.278 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród