Mini stoisko z owocami – dekoracja na święta

Zapraszamy Cię budowy Świątecznej Krainy złożonej z maleńkich figurek. Stragan z owocami to jeden z wielu elementów dostępnej u nas kolekcji. Budowa miniaturowej wioski Świętego Mikołaja będzie stanowiła nie tylko wciągające zajęcie, które wypełni Ci zimowe wieczory, ale również szansę na stworzenie nietuzinkowej aranżacji na święta.

Mini stoisko z owocami to dekoracja wykonana z ceramiki. Nie musisz więc obawiać się, że szybko się zniszczy lub straci estetyczny wygląd. Sprzedawczyni ważąca owoce, układ drewnianych desek, a także girlandy zdobiące stragan – to smaczki, które nie powinny umknąć Twojej uwadze. Warto wspomnieć także o wbudowanych światełkach LED zasilanych bateriami.

Ceramiczny ministragan wprowadzi życie do Twojego zimowego miasteczka. Jego mieszkańcy także muszą zaopatrzyć się w jedzenie, by móc przygotować pyszne świąteczne dania. Gdy ustawisz w jego sąsiedztwie stoisko z rybami oraz food trucki z pączkami i kiełbaskami, stworzysz coś na kształt bazarku, na którym będą mogli zrobić zakupy i wymienić się ploteczkami. Co jeszcze może wydarzyć się na stoisku? To zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.164 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród