Mini stoisko z rybami - dekoracja do domowej wioski Świętego Mikołaja

Na nadejście świąt wszyscy czekamy z ogromną niecierpliwością. Dla jednych ich urok sprowadza się do spotkań z bliskimi, dla innych możliwości wypoczęcia w zaciszu własnych czterech ścian. Żeby móc w pełni poczuć świąteczny klimat, warto postarać się o odpowiednie przystrojenie domu. Miniaturowe stoisko rybne to jeden z elementów dostępnej w naszej ofercie kolekcji figurek. Możesz je wykorzystać w wielu kreatywnych projektach i ozdobach.

Mini stoisko z rybami to dekoracja o wymiarach 10 × 7 × 10 cm. Doceń wierne odwzorowanie szczegółów, które sprawiają, że całość wygląda bardzo realistycznie. Co więcej, dekoracja wyposażona jest w światełka LED. Takie rozwiązanie sprawia, że jej uroda będzie dobrze widoczna także po zmroku. Jeżeli nie zaliczasz się do fanów ozdób z tworzywa, zapewne ucieszy Cię fakt, że stragan z rybami wykonany jest z ceramiki.

Sprawdź pozostałe figurki, wybierz kilka dla siebie i zbuduj z nimi magiczną Świąteczną Krainę. Możesz samodzielnie zdecydować o liczbie oraz rodzaju tworzących ją elementów. Tę kwestię pozostawiamy Twojej wyobraźni oraz ilości wolnego miejsca w pokoju.

Wymiary
Głębokość 7 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.156 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród