Mini food truck z preclami – drobiazg, a cieszy

Zamierzasz udekorować swój dom na Boże Narodzenie? Polecamy Ci stworzenie Świątecznej Krainy, czyli wioski Świętego Mikołaja – radosnej i kolorowej, migoczącej światełkami. Miniaturowy samochód z preclami jest elementem rozbudowanej kolekcji figurek, które możesz wykorzystać przy takim projekcie. Oprócz pojazdów znajdziesz w niej także różnorodne rośliny oraz domki. Tak duży wybór jest gwarancją udanej zabawy na wiele zimowych dni.

Mini food truck z preclami ma postać drewnianego straganu na kółkach z uroczą czerwono-białą markizą. Całość prezentuje się naprawdę sielankowo. To wymarzona propozycja do klimatycznych wnętrz zaaranżowanych klasycznie, w duchu retro lub po skandynawsku. Pojazd jest wykonany z ceramiki, która nadaje mu odpowiednią trwałość. Do świąt nawiązują zielone łańcuchy oplatające belki podtrzymujące zadaszenie.

Dzięki podświetleniu, które gwarantują światełka LED zasilane bateriami, figurka stworzy malowniczą oprawę dla wieczorów przeznaczonych na relaks w rodzinnym gronie. Jeśli postanowisz stworzyć z nią zimowe miasteczko, jego budowa wprawi Cię w radosny nastrój i umili oczekiwanie na święta.

Wymiary
Głębokość 6,5 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 12 cm
Waga 0.222 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród