Mini mostek – dekoracja w świątecznym nastroju

Duże tempo współczesnego życia sprawia, że często tracimy z oczu rzeczy, które są naprawdę ważne. Wykorzystaj nadchodzące święta, by spędzić więcej czasu z rodziną i dobrze wypocząć. Dekoracja w kształcie miniaturowego mostku jest jednym z wielu elementów kolekcji Świąteczna Kraina. To figurki, z których możesz samodzielnie zbudować wioskę Świętego Mikołaja. Gdy w taki projekt zaangażujesz swoich bliskich, zyskasz okazję, by nacieszyć się ich towarzystwem i wspólnie puścić wodze fantazji.

Mini mostek to średniej wielkości dekoracja: ma wymiary 18 × 10 × 7 cm. Tworzywo sztuczne, z którego jest wykonana, przekłada się na trwałość oraz łatwość utrzymania w czystości. Białe zabarwienie świetnie koresponduje z lekką, ażurową konstrukcją mostu. U podstawy figurki znajduje się niewielka choineczka, która sugeruje, że to ozdoba na świąteczny czas.

Miniaturowy biały mostek świetnie sprawdzi się jako część malowniczego parku - wystarczy że dobierz do niego kilka drzewek oraz ulicznych lamp. W takiej aranżacji dobrze odnajdzie się np. figurka dzieci lepiących bałwana. Dobór elementów zimowego miasteczka, podobnie jak planowanie ich ustawienia pozostawimy Tobie - w końcu to najlepsza część zabawy.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.068 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Tajemniczy ogród