Firana Cleo Violet – okno w delikatnej odsłonie

Wystrój okien często ma decydujący wpływ na to, czy czujesz się w dobrze we własnym domu – chodzi nie tylko o ochronę przed promieniami słońca i upałem, ale i o poczucie intymności. Oczekiwany komfort może zapewnić Ci firana gotowa Cleo Violet.

Dzięki tej firanie odgrodzisz się od wścibskich spojrzeń i zyskasz wytchnienie od intensywnego słońca. Tkanina delikatnie tłumi światło dzienne, sprzyjając wypoczynkowi i wyciszeniu po pracy. Jednolity fioletowy odcień i lekkość materiału sprawiają, że aranżacja okna pozostanie subtelna i nie będzie dominować w pomieszczeniu. To firana na przelotkach, co gwarantuje łatwe zakładanie i płynne przesuwanie po karniszu – tym sposobem nie musisz tracić czasu na marszczenie tkaniny, aby uzyskać atrakcyjny efekt. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi (140 x 250 cm) możesz wykorzystać firanę do przystrojenia okien różnej wielkości oraz drzwi balkonowych lub tarasowych.

Fioletowa firana Cleo Violet sprawdzi się jako samodzielna dekoracja – najlepiej zawieś kilka obok siebie, znacznie wykraczając poza szerokość okna, aby przeszklenie wydawało się większe niż w rzeczywistości. Jeśli potrzebujesz zasłon, wybierz odcień fioletu najbardziej zbliżony do firan.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania