Firana Essential – uniwersalna baza okiennych stylizacji

Dobrze dobrane firany wzmacniają wrażenie przytulności i wyciszenia, a jednocześnie nie zaciemniają okna – tym sposobem czujesz się komfortowo, a pomieszczenia nadal są dobrze doświetlone. Właśnie taki efekt zapewnia biała firana Essential.

Zwiewna i cienka tkanina to najlepszy wybór do niewielkich wnętrz z małymi oknami, których nie należy zasłaniać zbyt mocno. Biały kolor sprawia, że firana wygląda świeżo i naturalnie, a odpowiednio użyta, może optycznie powiększać przestrzeń. Materiał to 100% poliester, dzięki czemu dekoracja jest wytrzymała, a także łatwa w praniu i prasowaniu. Zakładanie również nie sprawi Ci problemu – to firana na przelotkach, więc wystarczy jednie przepleść kółka przez rurkę karnisza. Uniwersalne wymiary firany (140 x 240 cm) pozwalają na udekorowanie także dużych okien i drzwi tarasowych lub balkonowych.

Firana Essential to praktyczna baza do wielu stylizacji. Jeśli lubisz stonowany wystrój, możesz ją zestawić z szarymi lub brązowymi zasłonami. Możesz również zdecydować się na mocny kontrast – wtedy do białych firan dopasuj czarne lub wzorzyste zasłony. Aby optycznie powiększyć przestrzeń, zawieś firany na całej szerokości ściany.

Essential - wymiary
Długość 240 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliester
Gramatura 57g/m2
Sposób zawieszenia kółka