Firana Essential – uniwersalna baza okiennych stylizacji

Dobrze dobrane firany wzmacniają wrażenie przytulności i wyciszenia, a jednocześnie nie zaciemniają okna – tym sposobem czujesz się komfortowo, a pomieszczenia nadal są dobrze doświetlone. Właśnie taki efekt zapewnia biała firana Essential.

Zwiewna i cienka tkanina to najlepszy wybór do niewielkich wnętrz z małymi oknami, których nie należy zasłaniać zbyt mocno. Biały kolor sprawia, że firana wygląda świeżo i naturalnie, a odpowiednio użyta, może optycznie powiększać przestrzeń. Materiał to 100% poliester, dzięki czemu dekoracja jest wytrzymała, a także łatwa w praniu i prasowaniu. Zakładanie również nie sprawi Ci problemu – to firana na przelotkach, więc wystarczy jednie przepleść kółka przez rurkę karnisza. Uniwersalne wymiary firany (140 x 240 cm) pozwalają na udekorowanie także dużych okien i drzwi tarasowych lub balkonowych.

Firana Essential to praktyczna baza do wielu stylizacji. Jeśli lubisz stonowany wystrój, możesz ją zestawić z szarymi lub brązowymi zasłonami. Możesz również zdecydować się na mocny kontrast – wtedy do białych firan dopasuj czarne lub wzorzyste zasłony. Aby optycznie powiększyć przestrzeń, zawieś firany na całej szerokości ściany.

Wymiary
Długość 240 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania