Firana Gribouills – praktyczna i efektowna aranżacja okna

Dzięki firanom nawet niewykończone wnętrze wydaje się ciepłe i przytulne. Mimo to niektórzy rezygnują z tej dekoracji ze względu na trudy związane z praniem, prasowaniem i zakładaniem na karnisz. Jednak firana Gribouills jest znacznie mniej wymagająca, niż myślisz!

Firana została wykonana z 100% poliestru – czyli materiału bardzo wytrzymałego oraz łatwego w pielęgnacji. Dzięki gęsto kreszowanej fakturze ewentualne zagniecenia nie są widoczne, przez co firana zawsze wygląda schludnie i nie wymaga drobiazgowego prasowania. Nie stracisz czasu (i cierpliwości) także dzięki srebrnym przelotkom, które znacznie przyspieszają czynność wieszania firany nad oknem. Atutem jest także duży rozmiar – firana gotowa 140x260 cm pozwala udekorować przeszklenia wielkoformatowe, a także uzyskać lepsze proporcje przy zwykłych oknach w wysokich wnętrzach. Zwróć także uwagę, że „gnieciona” firana jest mniej przejrzysta niż gładka, więc zapewni Ci więcej intymności.

Dzięki praktycznej, a jednocześnie oryginalnej fakturze materiału firana może służyć zarówno jako dekoracja codzienna, jak i odświętne przybranie okna. Firana kreszowana dobrze się prezentuje z jednokolorowymi zasłonami z gładkiego materiału.

Wymiary
Długość 260 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.212 kg
Do pobrania