Firana Valse Gris – gdy chcesz ożywić subtelną aranżację

Masz wrażenie, że Twój salon jest zbyt monotonny? Wzorzyste tekstylia okienne potrafią sprawić, że cała aranżacja zyska dynamikę i niepowtarzalny charakter. Doskonałym tego przykładem jest firana Valse Gris z subtelnym, lecz nieco skomplikowanym motywem.

Jeśli lubisz, gdy w aranżacji coś się dzieje, ta firana z pewnością Cię zainteresuje. Mimo neutralnej kolorystyki przyciąga wzrok za sprawą bardzo gęstego i chaotycznie rozplanowanego wzoru. Gdy przyjrzysz się tkaninie, zauważysz szary łańcuszek przeplatający się w różnych kierunkach – w efekcie drobny ornament ożywia wnętrze, lecz nie przytłacza go. To firana na przelotkach, więc nie stracisz czasu na mozolne drapowanie materiału i upinanie na żabkach. Atutem jest również uniwersalny rozmiar 140x250 cm, dzięki któremu firana pasuje i na standardowe okno, i do drzwi tarasowych czy balkonowych.

Biała firana w drobny szary wzór świetnie sprawdzi się we wnętrzach prostych i subtelnych, które wymagają urozmaicenia, lecz nie mogą zostać zdominowane przez aranżację okna. To doskonała firana do salonu w stylu skandynawskim, choć polecamy ten model również do nowoczesnej sypialni.

Wymiary
Długość 250 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania