Firana Zephyr – prosty sposób na stylowe okna

Wprawdzie firana nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów związanych z aranżacją domu, jednak i tak przynosi sporo korzyści – tłumi ostre słońce, zapewnia więcej intymności, ociepla aranżację. Te wszystkie zalety ma praktyczna firana Zephyr.

Dekoracja została uszyta z poliestru, dzięki czemu zachowa estetyczny wygląd nawet po wielu praniach i nie sprawi trudności przy prasowaniu. Materiał przypomina naturalną tkaninę, co podkreśla elegancki design i wysoką jakość wyrobu. Brązowy kolor sprawia, że firana redukuje intensywne nasłonecznienie, a także zapewnia intymne warunki przy włączonym świetle. To doskonały wybór, jeśli cenisz sobie wygodę – firana na przelotkach nie wymaga upinania ani marszczenia materiału, a przy tym można swobodnie przesuwać ją po karniszu. Dzięki praktycznemu rozmiarowi (140 x 240 cm) dekoracja może zdobić zarówno zwykłe okno w sypialni, jak i drzwi balkonowe w salonie.

Firana gotowa Zephyr świetnie pasuje do przytulnych wnętrz, w których królują naturalne tekstylia i kolory ziemi. Aby rozjaśnić aranżację okna, możesz dodać białe firany z tej kolekcji. Jeśli chcesz, by wnętrze nabrało elegancji, pomyśl o zasłonięciu karnisza za pomocą specjalnej maskownicy.

Zephyr - wymiary
Długość 240 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.36 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliester