Firana Zephyr – ponadczasowa elegancja w Twoim oknie

Firana to nie tylko dekoracja okna, ale i najprostszy sposób na zachowanie większej intymności. Nie chcesz, by Twoi sąsiedzi wiedzieli, co jadasz na kolację i do której oglądasz telewizję? Na dobry początek przyda Ci się firana Zephyr.

To bardzo uniwersalny model – gładki, pozbawiony zdobień materiał pasuje do każdej zasłony i do każdego wnętrza. Dzięki wykorzystaniu poliestru (100%) firana jest wysoce odporna na rozdarcie, a jednocześnie łatwa w pielęgnacji. Biała tkanina o delikatnej strukturze prezentuje się bardzo naturalnie i tworzy subtelną dekorację wokół okna. To firana na tunelu, więc jej zawieszenie nie sprawi Ci problemu – wystarczy tylko nawlec materiał na drążek. Wymiary firany (280 x 140 cm) umożliwiają zasłonięcie zarówno standardowych okien, jak i większych przeszkleń. Firanę można prać w 30° i prasować po wewnętrznej stronie.

Prosta biała firana to doskonały wybór, jeśli nie chcesz zaciemniać salonu czy sypialni, ale oczekujesz przytulności i większego komfortu. W nowoczesnych aranżacjach puść firanę luźno – niech materiał płoży się po podłodze. W klasycznych wnętrzach można udrapować firanę za pomocą podwiązek, chwostów lub obrączek.

Wymiary
Długość 280 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania