Fotel EVELINE

Ogród to miejsce stworzone do wypoczynku, dlatego tak ważne jest wydzielenie w nim strefy relaksu. Ustaw w jego sercu stół oraz fotel ogrodowy Eveline i zachęć domowników do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Fotel Eveline wykonany na stelażu z aluminium wysokiej jakości, dzięki czemu jest odporne na korozje, a Tobie zapewnia stabilne siedzisko. Konstrukcję powleczono plecionką technorattanową, która cechuje się zwiększoną odpornością na warunki atmosferyczne takie jak intensywne opady oraz mocne promienie UV. Jednolite pokrycie siedziska i oparcia zapewnia wygodę. Wysokie oparcie oraz podłokietniki dają optymalne podparcie dla ramion i pleców. Ich atutem jest listwa z polywood, która imituje drewno ale jest całkowicie wodoodporna, co sprawdzi się na zewnątrz.

Możesz wybrać odpowiednie wybarwienie spośród dwóch wersji kolorystycznych: wenge lub czarny. Wybierz te, które sprawdzi się w Twojej przydomowej strefie pełnej zieleni.

Lekki, modny fason fotela Eveline sprawdzi się jako nieodłączny element Twojego ogródka. Możesz ustawić go na balkonie lub rozbudować w prawdziwą strefę relaksu. Uniwersalna kolorystyka ułatwi zestawienie z wieloma stołami ogrodowymi.

Eveline - wymiary
Głębokość 59 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 92 cm
Do pobrania