Fotel Lotus – pracuj wygodnie i bez bólu pleców

Przyjęcie prawidłowej pozycji ciała podczas pracy przy komputerze jest niezwykle ważne dla Twojego zdrowia. Siedzenie na źle dobranym krześle może skutkować m.in. bólami pleców, drętwieniem nóg, obrzękami, dolegliwościami nadgarstka. Jeśli chcesz temu zapobiec, przy Twoim biurku powinien pojawić się fotel biurowy Lotus.

W odróżnieniu od zwykłego krzesła ten mebel znakomicie nadaje się do długotrwałej pracy. Najpierw dostosujesz fotel to swojego wzrostu, korzystając z regulowanych podłokietników oraz mechanizmu TILT. Później docenisz tapicerkę z perforowanej ekoskóry, dzięki której ciało zyskuje lepszą wentylację. Z czasem zauważysz, że profilowane oparcie utrzymuje Twoje plecy w fizjologicznej pozycji, przez co zapobiega bólom kręgosłupa. Fotel Lotus sprzyja też relaksowi – w chwilach przerwy możesz bujać się swobodnie, uciąć sobie drzemkę lub pojeździć po biurze dzięki podstawie na kółkach.

Krzesło w skórzanej tapicerce wygląda doskonale w towarzystwie nowoczesnego i dość dużego biurka (np. narożnego), utrzymanego w prostej stylistyce. Ze względu na wygodę i współczesny design fotel obrotowy sprawdzi się również w pokoju nastoletniego miłośnika gier komputerowych.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesny fotel gabinetowy.
• Posiada funkcję TILT czyli kołyskowy mechanizm łączący siedzisko z podnośnikiem i podstawą.Dzięki temu możliwe jest ustawienie wysokości fotela, swobodne bujanie się oraz blokada w pozycji do pracy.
• Rodzaj tkaniny na siedzisku i oparciu-ekoskóra perforowana.
• Funkcja regulacji wysokości położenia siedziska.
• Kółka do powierzchni miękkich.
• Podstawa tworzywo.
• Fotel do samodzielnego montażu.
Lotus - wymiary
Szerokość 63 cm
Głębokość 65 cm
Wysokość 117-127 cm
Waga 17 kg
Producent produktu:
Halmar
Pozostałe informacje
Głębokość siedziska 47 cm
Szerokość siedziska 52 cm
Wysokość siedziska 45-57 cm
Funkcja Tilt
Materiał obicia ekoskóra perforowana
Materiał ramy tworzywo
Podłokietnik regulowany