Fotel obrotowy Viper - nowoczesny i maksymalnie komfortowy fotel gamingowy

Fotel obrotowy Viper to idealny mebel do biura i pokoju młodzieżowego. Jest niezwykle wygodny, a dzięki nowoczesnemu designowi również modny i efektowny. Ten fotel sprawdzi się w stu procentach, jeśli masz zwyczaj spędzania długich godzin na pracy biurowej lub przy grach komputerowych i surfowaniu po Internecie. Maksymalną wygodę podczas użytkowania zapewniają ergonomiczne poduszki, umieszczone w okolicach karku i lędźwi. Fotel idealnie zgrywa się z nowoczesnym wystrojem wnętrz.

Fotel Viper wykonany jest z tworzywa sztucznego i ekoskóry. Ekoskóra to bardzo wygodny materiał do użytkowania. Czyści się go bez trudu, jest też wytrzymały. Fotel charakteryzuje się nowoczesnym designem, ma wygodne regulowane podłokietniki i mechanizm TILT. Kolory fotela to czarny i szary. Można wybrać również inne opcje kolorystyczne. Wymiary wynoszą: 127 × 44-52 × 70 × 49 cm.

Najlepiej wygląda w otoczeniu nowoczesnych mebli, sprzętów i dodatków. Sprawdzi się w biurze. Może stać się również ulubionym meblem każdego nastolatka.

Wymiary
Szerokość 70 cm
Głębokość 49 cm
Wysokość 127 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble